ALBARAKA İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

ELEKTRONİK TRANSFER BİLDİRİM FORMU

İthalat Ödemelerinizi Albaraka Türk’ten gerçekleştirin, sizin yerinize Transfer Bildirim Formunuzu Gümrük Müdürlüğü’ne biz iletelim! Size de şubeye gelmeden gümrükten mallarınızı kolaylıkla teslim almak kalsın!

Gümrük Yazısı olarak bilinen Transfer Bildirim Formunuzu, Gümrük Müdürlükleri’ne elektronik ortamda nasıl bildiriyoruz?

Siz İthalat ödemelerinizi Albaraka Türk’ten gerçekleştirdikten sonra;

  • Albaraka Türk tarafından gümrük yazınız elektronik ortamda hazırlanıyor ve işleminize dair bir referans numarası oluşturuluyor.
  • Gümrük yazınız “e- Transfer Bildirim Formu” olarak Albaraka Türk aracılığıyla Gümrük Müdürlüğü’ne iletiliyor.
  • Albaraka Türk, gerçekleştirilmiş olan ithalat transfer işlemine ait bilgileri ve referans numaranızı size mail atıyor.

en yakın Albaraka Türk şubesini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ VİTRİN
İthalat Ödemelerinizi Albaraka Türk’ten gerçekleştirin, sizin yerinize Transfer Bildirim Formunuzu Gümrük Müdürlüğü’ne biz iletelim! Size de şubeye gelmeden gümrükten mallarınızı kolaylıkla teslim almak kalsın! Gümrük Yazısı olarak bilinen Transfer Bildirim Formunuzu, Gümrük Müdürlükleri’ne elektronik ortamda nasıl bildiriyoruz? Siz İthalat ödemelerinizi Albaraka Türk’ten gerçekleştirdikten sonra; Albaraka Türk tarafından gümrük yazınız elektronik ortamda hazırlanıyor ve işleminize dair bir referans numarası oluşturuluyor. Gümrük yazınız “e- Transfer Bildirim Formu” olarak Albaraka Türk aracılığıyla Gümrük Müdürlüğü’ne iletiliyor. Albaraka Türk, gerçekleştirilmiş olan ithalat transfer işlemine ait bilgileri ve referans numaranızı size mail atıyor. Siz de referans numarası ile mallarınızı kolaylıkla teslim alıyorsunuz. Detaylı bilgi için en yakın Albaraka Türk şubesini ziyaret edebilirsiniz.